Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#31 2012-10-08 18:20:53

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Tsue napisał:

No wreszcie odblokowali ten dostęp do ilustracji! http://emoticoner.com/files/emoticons/c … oticon.gif

Boże, dziękuję! Nawet bym się nie zorientowała! (I tak miałam dostęp, w końcu XD) Weszłam tylko, żeby napisać wam o tym jak wiele obowiązków teraz mam i poinformować jak powoli będę dodawać ilustracje, a tu taka miła niespodzianka!
Jutro edytuję pierwszy post dodają informację jak przeglądać ilustracje wg obu stylów linku :)

PS Zapunktowałaś, haha.

Offline

 

#33 2012-10-08 18:28:26

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

[html]

W ZWIĄZKU Z ODBLOKOWANIEM DOSTĘPU DO ILUSTRACJI wracamy do starych metod udostępniania - w pierwszym podaliśmy sposoby zmiany ustawień wyglądu Sucrette i teraz każdy może sam pobrać sobie odpowiednie ilustracje :)
(Co nie zmienia faktu, że w wolnych chwilach będę przerzucać je na nasz serwer)

Proszę NIE ZAMAWIAĆ kompletów, każde zamówienie zostanie odrzucone ze względu na bezzasadność. Możecie pytać i prosić o pomoc, gdyby coś nie działało :)

[/html]

Offline

 

#34 2012-12-15 19:39:55

Scyzie

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-15
Punktów :   
Na SF: Scyzor

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Ja również z chęcią poproszę!
Krótkie, brązowe włosy i zielone oczy
Odcinek 16.

Ostatnio edytowany przez Scyzie (2012-12-15 19:40:48)

Offline

 

#35 2012-12-31 17:57:25

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Dusia393 napisał:

nimikina napisał:

Kokosiczka napisał:

Omfg. <3 Te ilustracje są po prostu boskie <3 A orientuje się ktoś może kto jest na tej ostatniej z 12 odcinka ? *-* Piękna jest ; D

Na ostatniej jest Amber i... No nie wiadomo kto. Na razie utknęłam na halloweenowym odcinku. A nawet jeśli - nie stać mnie na PA żeby przejść tyle odcinków D:
Ale jak przetłumaczę Halloween to pogrzebię na francuskim forum, może znajdę :)

To Kentin. Całuję się z Amber, bo to jego zemsta za to, że dostał SMSa od Amber o treści mniej więcej takiej, że cieszy się, że musiał się przenieść i podpisała się jako Su.

Ja pierd*le. Mam na początku tematu napisać ogromne "WIEMY KTO CAŁOWAŁ SIĘ Z AMBER" czy co q-wa? A, i tak nikt tego nie przeczyta q-wa.

Offline

 

#36 2013-03-22 00:32:29

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

UWAGA! Deweloperzy pozmieniali linki do ilustracji, żeby utrudnić dostęp do nich. W miarę możliwości uaktualniłam adresy tych, na których jest Su. Gdybyście zauważyły, że coś się nie zgadza - np. ilustracja się nie wyświetla lub wyświetla się nieprawidłowa, dajcie znać. Pozostałe zasady nie uległy zmianie i żeby zobaczyć ilustrację z interesującym was wariantem fryzura/kolor włosów/kolor oczu, zastosujcie instrukcję z pierwszego posta :)

Offline

 

#37 2013-03-22 15:32:25

 Sol

Wzorowy Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-21

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

O NIE. Co oni narobili? Jak teraz będę sprawdzać, która kombinacja kolorów najbardziej mi się podoba? Jak będziemy oglądać ilustracje od razu po wyjściu odcinka? ;____;
Co do nowych linków, to żaden mi nie działa. Kiedy je otwieram, pokazuje się pusta strona.

Offline

 

#38 2013-03-22 15:53:08

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Co do ilustracji po wyjściu odcinka - z tym nie będzie problemu :) Tylko będzie potrzebny ktoś, kto zaczął odcinek, żeby znaleźć odpowiednie linki i wrzucić ilustracje na inny serwer:)

Linki się nie zgadzają, bo są różne do tych samych ilustracji, nie wiadomo po ile :3

Zawsze można poprosić kogoś, kto ma do nich dostęp, o pobranie interesującego wariantu ;) nimi ma je wszystkie, przynajmniej do odcinka 14., zuploadowane gdzieśtam :3

Offline

 

#39 2013-03-22 22:28:15

 Sol

Wzorowy Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-21

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Faktycznie, zapomniałam, że gdy zaczyna się nowy odcinek, pojawiają się też miejsca na ilustracje. Czyli nie jest aż tak źle jak myślałam. Będą nowe ilustracje i będzie czas na zabawę z kolorami i fryzurami. Uff.

Offline

 

#40 2013-03-31 16:30:46

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Kaede napisał:

Co do ilustracji po wyjściu odcinka - z tym nie będzie problemu :) Tylko będzie potrzebny ktoś, kto zaczął odcinek, żeby znaleźć odpowiednie linki i wrzucić ilustracje na inny serwer:)

Linki się nie zgadzają, bo są różne do tych samych ilustracji, nie wiadomo po ile :3

Zawsze można poprosić kogoś, kto ma do nich dostęp, o pobranie interesującego wariantu ;) nimi ma je wszystkie, przynajmniej do odcinka 14., zuploadowane gdzieśtam :3

Chyba kpisz. Przestałam je pobierać jak oddali linki T_T

Offline

 

#41 2013-04-24 19:20:58

Winona

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-21
Punktów :   
Na SF: Winona

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Przepraszam, ale czy mogłabym dostać komplet ilustracji ze swoją postacią? Moja Su ma krótkie, białe włosy i czerwone oczy.

Offline

 

#42 2013-04-24 19:25:43

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Winona napisał:

Przepraszam, ale czy mogłabym dostać komplet ilustracji ze swoją postacią? Moja Su ma krótkie, białe włosy i czerwone oczy.

Jasne, ale chodzi o ilustracje wszystkie czy od któregoś odcinka konkretnego?

Offline

 

#43 2013-04-29 10:05:52

 JulieRuno

Użyszkodnik

Skąd: Sprzed Ipada
Zarejestrowany: 2013-01-21
Punktów :   
Na SF: JulieRuno
WWW

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

po co to tak utrudnili ;-; teraz jest więcej roboty z ilustracjami :c na szczęście nie jest to nie możliwe ale bez zaczęcia odcinka jest to raczej niemożliwe :c

Offline

 

#44 2013-05-08 12:46:18

Scyzie

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-15
Punktów :   
Na SF: Scyzor

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Jeżeli trzeba zamawiać, to bardzo bym poprosiła o wszystkie ilustracje z 18 odcinka. Moja Su ma krótkie, czarne włosy i szare oczy~
Z góry dziękuję.

Offline

 

#45 2013-05-08 22:50:35

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: WSZYSTKIE ILUSTACJE KOŃCOWE

Scyzie napisał:

Jeżeli trzeba zamawiać, to bardzo bym poprosiła o wszystkie ilustracje z 18 odcinka. Moja Su ma krótkie, czarne włosy i szare oczy~
Z góry dziękuję.

Jak Ami zgra wszystkie ilustracje, to będzie można samodzielnie pobrać dowolny wariant - coming soon. Tymczasem łap zastępczo:
http://scr.hu/0m8w/fpmf3
http://scr.hu/0m8w/zt68d
http://scr.hu/0m8w/ix6nh
http://scr.hu/0m8w/7aypk
http://scr.hu/0m8w/muaxj

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl Ciechocinek wellness