Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-06-07 21:03:11

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

OBROŻE!

Temat zawiera wątki EROTYCZNE, homoerotyczne, mocno ZBOCZONE. Przekleństwa i inne też obecne.
ZDECYDOWANIE NIE DLA NIELETNICH


Specjalnie dla mnie i dla Nany, coby ścieków nie zaśmiecać ;)

nimikina napisał:

Mam podobną do tej, miliony skórzanych z różnymi klamrami, tysiące różnych kolorów.
No, ok. Bez milionów. Ale szufladę na "kolekcję" poświęciłam. Aczkolwiek nie byłam w nich nigdzie od jakiś trzech-czterech miesięcy. (Bo obecnie wychodzę tylko na badania).
W sumie kolekcja obroży to dziwna rzecz, chyba nie powinnam o niej mówić.
(Ale niektóre są takie cudowne! A do kilku mam pseudo-obroże na nadgarstki! Iii, teoretycznie, da się przez nie przeciągnąć łańcuszki/łańcuchy i... Ehh, nieważne. Tylko się pogrążam.)

Kurde.
TA OBROŻA MNIE NAKRĘCA!

Nana napisał:

..mi się podoba normalna obroża z zoologicznego (bo sex shop był zamkniety..xD) i własnie taka jak tu. ♥ tylko ja mam ładniejszą.
kolorów innych niż czarny, szary i ciemne odcienie na ubraniu NIE UZNAJĘ, więc kolorowych nie mam. x.x
ale obroże są BOSKIE, ZAJEciach sama siebie za przekleństwo...! ♥

Cóż, moja droga. Ja też preferuję ciemne kolory, ale lubię łączyć na przykład czerwień z czernią. Albo róż (ciemny, oczoje*ny) z czernią. Albo granat z czernią... No, wszystko z czernią. I czasem dobrze mieć inną obrożę ;)
Poza tym przez "kolory" mam na myśli też wzory. A i czerń ma różne natężenia.

Zresztą - cholernie mi się podoba moja obroża w czarno-granatową kratę, która ma taką dziwną, ledwo widoczną klamrę. Tylko ten materiał cholernie drapie, ale...
To mnie też kręci w obrożach. W sumie to mnie głównie w nich kręci.
Lubię je czuć.

(A jeśli chodzi o obroże na kimś innym... No proszę was, jestem w typie seme tyranta...)

Offline

 

#2 2012-06-07 21:41:14

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: OBROŻE!

Pieszczoch na ręce mam tylko dwie. Ja mówię o obrożach. Takich skórzanych, małych, z klamrami. Identyczne jak na szyję XD
Glanów nie lubię. Obroże kocham.
Mnie nikt smyczy nie dopiął. Założyć sobie obrożę dam, nawet zgodzę się udawać kota (...dobra, sama z siebie to robię. A nawet jeśli nie robię to wielu ludzi zna mnie jako kotka. Bo chodzę własnymi ścieżkami, lubię być rozpieszczana i mam kocie odruchy. I mruczę jak komuś uda się mnie oswoić), ale smycz? Trzeba by było być samobójcą. Tylko na jakimś szkolnym przedstawieniu się zgodziłam udawać tak mega kota. Ale wtedy w sumie założyli mi szelki ze smyczą, haha. I miałam ogon i uszy i udawałam, że się myję XD

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
DarHendou nocleg ciechocinek