Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-06-22 13:43:50

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Spoiler:

Ze względu na większości zapewne już znaną klęskę żywiołową sytuację z usunięciem znacznej części postów z forum, poniżej udostępniam zapis przeprowadzonych w tym temacie rozmów sprzed resetu danych. Za przygotowanie tego zapisu dziękujemy Lisowatej./Tsue.
Str 1

TAK, ZWALAJ NA AMI! Ami tylko znaczek [+18] do tematu dopisała, bo wie, że się nie powstrzyma...

Zacznijmy od tego, że mnie się zawsze wydawało, że ojciec Nathaniela ma na imię Sam. Po prostu to mi do niego pasuje. Poza tym jest lekarzem, oczka niebieskie (bo Nate ma po mamie), włosy jasne, długie. Doktor Sam Seks.
No, ale to jest nieważne.

Czemu wydaje mi się, że ojczulek o syna zazdrosny? Bo nie pozwala mu na związek z Castielem, zabrania mu grać i robić wszystko co mogłoby sprawić, że seksowne ciałko synka przestanie nawiedzać jego sypialnię.
Poza tym - najbardziej wymagającym jest się dla tych, którzy wiele dla nas znaczą. Dlatego Amber wolno wszystko.
Poza tym - jak Amber się poskarży to ojciec ma pretekst do "ukarania synka".
Iiiiiiiiiiii - wtedy w 12 odcinku Nate ma "cosie" na plecach, bo ojciec dowiedział się ile czasu spędza z Su.

Offline

 

#2 2012-06-22 14:52:02

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Takie prowokacje to mi do Amber pasują (BO CZEMU NIE?!). Aleeee - TAK! I to seksowne jedzenia banana, na stole... Mrrrr.
I Nath podchodzący i ściągający mu okulary z takim "przepracowujesz się, Ojcze" i taki pocałuneeeeek...

Offline

 

#3 2012-06-22 15:34:07

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Oglądacie za dużo zboczonych anime.


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#4 2012-06-22 16:42:41

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Driada napisał:

Oglądacie za dużo zboczonych anime.

A żebyś wiedziała! Chociaż mnie one aż tak nie ruszają.

BlueBonnie napisał:

To by była pedofilia?

Pedofilia – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania.
Nathaniel ma za dużo lat, żeby zainteresowanie nim nazwać pedofilią. A ja nie mówię, że ojciec wcześniej też go pieprzył. Teraz, tak od kilku lat (tak od kiedy Nate 15 skończył).
Z czynów zabronionych to na pewno kazirodztwo (zachowanie seksualne w stosunku do osoby blisko spokrewnionej), ewentualnie gwałt.

A jeśli ojczulek woli chłopców? O Amber osobny temat, nie lubię czytać o tej suce przy okazji yaoi >:(

Jedno i drugie! JEDNO I DRUGIE!
Więcej seksu za to, że się stara!

Offline

 

#5 2012-06-22 16:54:00

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Taa, cała rodzinka uczestniczy w orgiach... należą do sekty, gwałcą dziewice i tak dalej.

Nie krzywdźcie mi tak blondynka :__:




Jak już takie fantazje macie, to napiszcie opowiadanie, nie żałujcie sobie. I tłumaczcie TYM te długie przesiadywanie Nataniela w szkole i spanie w bibliotece.


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#6 2012-06-22 18:16:16

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Nana napisał:

A opowiadanie - TEŻ się napisze..x3

Niech zgadnę - JA będę miała napisać? I wgl to nie zaczęłam przepisywać LysCas z kartki na kompa D:

Offline

 

#7 2012-06-22 18:32:18

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

A mi jakoś ciężko uwierzyć, że ojciec jest lekarzem, lekarze chyba wiedzą jak bić, by nie było śladu *__*


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#8 2012-06-22 18:56:33

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Driada napisał:

A mi jakoś ciężko uwierzyć, że ojciec jest lekarzem, lekarze chyba wiedzą jak bić, by nie było śladu *__*

On to robi specjalnie! Żeby Nathaniel pamiętał do kogo należy!

Offline

 

#9 2012-06-22 23:11:48

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

nimikina napisał:

Iiiiiiiiiiii - wtedy w 12 odcinku Nate ma "cosie" na plecach, bo ojciec dowiedział się ile czasu spędza z Su.

Właśnie sobie pomyślałam, że w 9 jeszcze nie miał śladów, w 11 musiał już mieć... czyli wychodzi mi na to, że pobity został po wypoczynku na plaży, gdzie był z KOCHANĄ siostrunią. To pewnie za to, a nie za Su.


...haha, nie no rano uważałam to jeszcze za absurd D|


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#10 2012-06-22 23:38:49

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

...Wiesz, w 10 są biegi, w których raz jest z Su, raz z Lysiem, a raz z Casem... TO ZA TO. I za to, że Su na plaży też była! Za Su, za Amber, za Casa, za Lysa... Za każdego! Bo ojciec Nathaniela to piekielnie zazdrosna bestia jest!

Offline

 

#11 2012-06-23 12:37:01

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Biegi w 11, a w 12 to chyba zaraz po nich, bo tak patrzę, że Nat ma jeszcze dresik na sobie. Więc czy ojciec miał czas pobić go? I te siniaczki, czy one są takie świeżutkie?
Ja tam uważam, że to za siostrę prędzej jednak.


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#12 2012-06-23 15:58:39

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

UmiUmi napisał:

i nikt nie wspomni o wspaniałym prezencie na Dzień Ojca, czy się zapomniało.?

Nie zapomniało, ale to chyba oczywiste co się dzieje teraz w ich domu, hm? Ostry, ostry seeeks.

Offline

 

#13 2012-07-14 10:43:47

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Ostatnio nie mogę się już pozbyć tych myśli, że ojciec gwałci Nataniela, jak tylko nikogo nie ma w domu, jak nam blondynek zachoruje... to zaraz go ojciec wykorzystuje D: A ten przez to wcześnie wstaje, dużo czasu siedzi w szkole a potem jeszcze żeby nie wracać do domu wcześniej niż inni to sobie posiedzi z kotkami. Byle nie wrócić do domu przed resztą rodziny, byle nie dać szansy ojcu...
Moja psychika cierpi ;_______;


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#14 2012-07-14 20:10:35

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Tak, tak, tłumacz coś innego podał ale uznałam, że to chyba tak powinno być xD

Raczej mi się wydaje, że on go tylko kara, tylko czasem bardziej a czasem mniej... w końcu Nataniel mówił coś takiego, że jego ojciec ciągle go nie docenia chociaż tak się stara...


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#15 2012-07-14 20:32:13

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ojciec Nathaniela/Nathaniel [+18]

Tylko pamiętaj, w temacie jest ostrzeżenie! Czytasz to na własną odpowiedzialność :D

Prawdopodobnie mało kto w tym przyznaniu się widziałby to co my... ot, ofiara losu często się kaleczy/wpada na fragmenty otoczenia to i przyzwyczajony do takich sytuacji.


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kętrzyn