Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-07-02 10:01:46

 Gizamre

Biochemiczna Matka

Zarejestrowany: 2012-06-29
Punktów :   
Na SF: Gizamre

Gdzie się wybieracie w wakacje ?

Portuuugaaalia...tak dla odmiany, zeby bylo goraco i duszno.

Offline

 

#2 2012-07-15 08:10:35

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Gdzie się wybieracie w wakacje ?

Do Paryża to trzeba było na Japan Expo D:

Ja nigdzie nie jeżdżę, chyba że do Białegostoku jak będzie jeszcze spotkanie białostoczan.


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#3 2012-12-10 07:07:00

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Gdzie się wybieracie w wakacje ?

W wakacje leżałam w szpitalu czekając na to kiedy w końcu będę w stanie funkcjonować. W sumie spędziłam tam czas od egzaminów gimnazjalnych (na które cudem udało mi się iść normalnie) do początku sierpnia. Sierpień zaczęłam pogrzebem ojca mojego brata. A potem opiekując się małą dziewczynką przez dwa tygodnie.
A potem... Potem poznałam najbardziej zajebistych ludzi na ziemi. Moją klasę.
Modlę się, żebym mogła się z nimi uczyć a nie jak w gimnazjum cały czas spędzać w szpitalu.

Następne wakacje? Operacja w Berlinie, rekonwalescencja w Paryżu. I oby zajęło mi to tylko 2 miesiące.
(Miasta brzmią fajnie? Ok. Ostatnio jak byłam w Paryżu nie wiedziałam jak się nawet nazywam i cały czas byłam naćpana lekami. Niefajnie. A jak odzyskałam już siebie to wróciłam do Krakowa na leczenie.)

Życie królika doświadczalnego <3

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel