Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2013-05-04 11:37:15

Asahamati

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-12
Punktów :   

Wasze pomysły na odcinek!

Coś skasowało wszystkie wypowiedzi.. No nic:

< Za bardzo nie realistyczne >

◘ Jest piękny, słoneczny dzionuś. Idę sobie normalnie do liceum. Przebieram się itp. a tu nagle dyrektorka zaciąga mnie do pokoju gospodarczego. Tak, przeraziłam się, na dodatek dyrka strasznie sapała. Wyjaśniła, że od przyszłego tygodnia w naszym liceum będą kręcić serial "Violetta". W duszy skakałam z radości. Dyrektorka kazała mi to wszystko powiedzieć innym uczniom, więc było już jasne, że pół dnia będę latać po liceum. Ale Bum! Dyrektorka powiedziała, że pilnie potrzebują trzech tłumaczów, jednym z nich ma  być nasza Su. Tłumaczyłam jej, że nie za bardzo znam się na tych "dalszych" obcych, ale dyrektorka postanowiła, że mam to być ja, właściwie to padła przede mną na kolana, okropnie to wyglądało i że mam sobie wybrać chłopaka i dziewczynę do pomocy. Wyszłyśmy z gospodarczego, jakby nic się nie stało. Teraz trza było zastanowić się, z kim mam tłumaczyć. Wybrałam Nathaniela i... Już miałam napisać, że Melanię, ale przebywanie w trójkę w tym samym miejscu mogłoby źle działać na psychikę. Napisałam więc: - Irys.
Pomocna, zabawna, szalona dziewczyna i na dodatek zna się na tych językach.
No więc musiałam przekonać Irys do mojego planu no i wyjaśnić dlaczego. Potem przeleciałam pół szkoły z nowiną. Nathaniel wiedział od dyrektorki.

Przez cały tydzień uczyłam się hiszpańskiego, angielskiego itp.

W dzień przyjazdu popędziłam szybko do szkoły. Umówionym miejscem był pokój gospodarzy. Wpadłam cała zdyszana. Irys obgryzała paznokcie z przejęcia, a Nathaniel próbował zawiązać krawat, ale coś mu nie wychodziło. <ilustrejszon 1> Podeszłam do niego, pomogłam mu, ten się zarumienił. < Cyk, ilustrejszon 2 >
Pół godziny później weszli ONI.

Dzień spędziłam miło i przyjemnie. Irys zajęła się pomocą u kamerzystów, trza było to porozstawiać, ustawić.. Nathaniel zajął się częścią aktorzyn, a ja ja drugą. Pośmialiśmy się, wyjaśniałam im różne sprawy, opowiadaliśmy sobie różne rzeczy, co nie zawsze było łatwe. A ja szłam obok Ezequiela Rodrígueza ^^. Cholernie mi się podobał, więc na mej jadaczce ciągle był rumieniec.
< ilustrajszon 3 >

Na koniec zapytali się całej naszej trójki, czy nie chcielibyśmy też grać w "Violettcie" ja się zgodziłam bez namysłu.

__________________________

Wiem, kiczowate -.-


Goście! Mówię Ci, uciekaj przed Gargamelem! Uciekaj!!

Offline

 

#2 2014-08-26 15:38:14

Tadomifu

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   

Re: Wasze pomysły na odcinek!

Ledwie zdążyłam wejść do szkoły, kiedy wpadł na mnie Nataniel. Prawie mnie przewrócił. Wyglądał dziwnie. Był zaniepokojony. Nawet mnie nie przeprosił, tylko powiedział, że dobrze, iż mnie widzi, bo pilnie potrzebuje mojej pomocy, i że musimy się pospieszyć. Nie wiedziałam, co się dzieje, a on po prostu złapał mnie za rękę i pociągnął w stronę sali B. Nie zauważyłam tam żadnych zmian, więc popatrzyłam na Nataniela pytającym wzrokiem, a on mi wytłumaczył, że dzisiaj z samego rana dyrektorka przyniosła tu tort urodzinowy, którym miała poczęstować wszystkich uczniów, a on zniknął!
- Miałem dopilnować, żeby nikt tu się nie kręcił, ale zapomniałem zamknąć klasy na klucz, kiedy z niej wychodziłem. Dyrektorka mnie zabije! - powiedział zestresowany Nataniel. - Proszę, pomóż mi.
Miałam wybór. Mogłam mu odmówić albo popytać uczniów, czy coś wiedzą na ten temat.
***
Wybór 1: zgoda.
Nataniel tak się ucieszył, że w ramach podziękowania postanowił mocno mnie za to wyściskać. W momencie, kiedy mnie przytulał, do klasy wszedł Kentin. (ILUSTRACJA)

CDN.

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl