Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-12-14 20:50:56

 Tasche3320

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-12
Punktów :   

Filmy

Ja również jak Tsue uwielbiam kołysankę <3 Ogólnie lubię dobre komedie ale filmy które mnie najbardziej wciągają to filmy akcji, przygodowe. Na przykład tacy "Niezniszczalni", "Szklana pułapka", albo mój ulubiony - "Salt". Ten ostatni polecam dla ludzi lubiących Daniela Olbrychskiego - według mnie świetnie zagrał w tym filmie.

Offline

 

#2 2013-01-07 14:33:25

 Tekit

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-27
Punktów :   

Re: Filmy

"Hobbita" też absolutnie uwielbiam. Czekałam na niego od ponad roku i byłam przeszczęśliwa, kiedy okazało się, że są pokazy przedpremierowe *.* W pierwszy dzień świąt, ale i tak poszłam. Wszystko mi się jak najbardziej podobało, poczynając od gry aktorskiej na scenografii kończąc. Chociaż moja koleżanka narzekała, że się za bardzo ciągnęło i miejscami przysypiała. Mam tylko jedną uwagę - wersja z dubbingiem jest zuuua! Ja rozumiem, że to dla dzieci łatwiej i w ogóle, ale to aż bolało, kiedy się słuchało głosu Gandalfa...

Widziałam też ostatnio animację "Strażnicy Marzeń". Nie ma szału, ale podobała mi się. Często w wywoływała u mnie ciepłe uczucia i samowolnie się uśmiechałam ^^ Ogólnie to przyjemnie mi się oglądało i tylko raz wychwyciłam pewną nieścisłość :>

Offline

 

#3 2013-01-20 17:06:51

Pendris

Uwaga, to może być szpieg!

Re: Filmy

Hobbit.. ja też zasnęłam (nie bijcie) jak się śpi 4h na dobę to nie jest tak łatwo obejrzeć taki film. A w kinie ciemno. Na szczęście miałam obrą partnerkę do spnia. Obudziałm się na Golluma i na koniec :)

Co do filmów to komedie, komedie i jeszcze raz komedie. W szczególności jeśli ci smutno. :)

 

#4 2013-05-06 14:27:56

Raskia

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-04-28
Punktów :   

Re: Filmy

Tekit napisał:

Widziałam też ostatnio animację "Strażnicy Marzeń". Nie ma szału, ale podobała mi się.

E tam, gadasz. Jedna z lepszych animowanych bajek. Szkoda tylko, że taka krotka :c

Ja tam bardzo polecam film ''Niepokonani''.  Niesamowita komedia, ze świetnym humorem i historią dwojga ludzi :)

A, jeśli ktoś lubi mózgorozpruwacze... to... ''Serbski film''. ''Ludzka stonoga'' się chowa. Widziałam oba, więc wiem co mówię :)

Offline

 

#5 2013-05-06 20:22:37

 Charadrius

Użyszkodnik

2314420
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   
Na SF: Iaso

Re: Filmy

"Strażnicy marzeń" całkiem spoko, za to "Salt" jest niesamowity.

Ostatnio pokusiłam się o obejrzenie Silent Hill 2. Fabuła mało wciągająca, bardziej nadająca się na serial. Ale za to film zrobiony świetnie, oprawa graficzna wspaniała, piramidogłowy rox. :D

Kultowym filmem według mnie jest Avatar Camerona. Może i mało oryginalna ale za to poruszająca opowieść i wspaniałe obrazy. Raj dla oczu. :D

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Holiday apartment "Cornflower Nice Home In Unnaryd With 4 Bedrooms noclegi ciechocinek