Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2013-05-11 14:58:53

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Awaria serwerów, ilustracje...

Z przykrością informujemy o tym, że od dzisiejszej nocy nie działają polska, hiszpańska, niemiecka, włoska i brazylijska wersja gry oraz cromimi. Najprawdopodobniej jest to spowodowane awarią serwerów.

Niestety we Francji trwa obecnie coś w stylu naszego długiego weekendu i developerzy są na urlopie (jak również nasza administratorka Magda). Pozostaje mieć nadzieję, że szybko wrócą i całość stanie na nogi

W międzyczasie polecamy zrobienie rachunku sumienia - korzystałaś/eś z któregoś bugu (np. zdobywanie ubrań z BN2011 przy jednym przejściu odcinka) i go nie zgłosiłeś? Zapamiętaj, by zrobić to tuż po naprawieniu strony! Obecnie Amour Sucre rozpoczęło walkę z "cziterami" i zaczyna stopniowo karać ludki, które wykorzystują bugi bez zgłaszania ich!

Na pocieszenie dodam, że nasza punowska administracja nie poddaje się i pomimo zmian w uploadzie ilustracji postanowiła je wam wszystkie udostępnić! Zajmuje to mnóstwo czasu, energii i pracy - zwłaszcza że zajmuje się tym tylko headadminka - ale powoli pobieramy i udostępniamy ilustracje, stopniowo wrzucając je na nasz upload : D Zerkajcie co jakiś czas na forum, zwłaszcza w temat z ilustracjami z odcinka 18 i obserwujcie zmiany!

I jeszcze tylko, tak po cichutku, żeby nie zapeszać:
Staramy się o własny, wygodny serwer! <333
(Znaczy ja się staram).


Peace!

Offline

 

#2 2013-05-11 15:17:30

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Nie wiem, czy jest sens zgłaszać tego buga w PL, jak Driada zgłosiła i nic to nie dało. Ale jak uważacie.

BTW.
Nosso site está fora do ar. Pedimos desculpas pelos transtornos causados e contamos com a compreensão de todos. Nossos desenvolvedores estão trabalhando para que tudo volte ao normal o mais rápido possível. Equipe Beemoov Brasil

Przeklejka z translatora, nie chce mi się poprawiać, żeby było bardziej po polsku, ale można zrozumieć o co chodzi:
Nasza strona jest w dół. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i czekamy na każdego z nas zrozumienia. Nasi programiści pracują, aby wszystko wróciło do normy tak szybko, jak to tylko możliwe. Drużyna Brazylia Beemoov

Offline

 

#3 2013-05-11 23:01:53

 Charadrius

Użyszkodnik

2314420
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   
Na SF: Iaso

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Polski serwer też dzisiaj siadł. x.x

Offline

 

#4 2013-05-11 23:36:14

Serein

Wzorowy Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Punktów :   

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Ten rachunek sumienia z bugiem odcinka gwiazdkowego, to na serio na każdej wersji?? Trochę wstyd się teraz przyznać, że na 6 wersjach robiłam to, ale nie wiem czy poza polską zdołają mnie uchwycić, skoro tam się nie udzielałam.


http://img22.otofotki.pl/obrazki/va672_ytor.jpg

Offline

 

#5 2013-05-11 23:50:19

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Nie no, ścigają za jakiegoś buga z walentynek, ale na ten temat nic nam nie wiadomo.

Offline

 

#6 2013-05-12 09:17:15

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Ja tylko uprzedziłam na wszelki wypadek : D Na angielskiej ścigają za buga walentynkowego, jeśli ktoś go nie zgłosił. Więc lepiej dmuchać na zimne i pozgłaszać inne bugi na wersjach, na których nam zależy.

I brazylijska jedyna porządna wersja ;-;

Offline

 

#7 2013-05-12 13:40:33

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Na francuskiej, nie na angielskiej, na angielskiej tylko zaostrzyli reguły trochę, a raczej napisali bez ogródek co i jak, chyba że czegoś nie zauważyłam ;p

Offline

 

#8 2013-05-12 15:43:24

 Annabeth

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

A tak swoją drogą o co chodziło w tym bugu walentynkowym?

Offline

 

#9 2013-05-12 21:06:22

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Awaria serwerów, ilustracje...

Nie wiadomo, nie znamy tego buga :P Pewnie można było bardziej powiększyć lovo.

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Pessac