Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#16 2013-07-06 12:49:09

Macikaaa

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-11-26
Punktów :   

Re: [19] Streszczenie!

Su kupiła bieliznę dla Rozy i dla Siebie,Kaede.A ja się nie mogę doczekać rodziców Lysandra....i Kena,ale trochę mniej.Ogólnie to rodziców wszystkich chłopców jestem ciekawa :D Rodziców dziewczyn też,bo chyba też ich zobaczymy .-.

Offline

 

#17 2013-07-06 20:34:54

Calla

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-04-29
Punktów :   

Re: [19] Streszczenie!

Mam pytanie.
Czy jeśli wybiorę, że dam prezenty Arminowi i Lysandrowi, to Alexy tak czy siak dostanie swój prezent?

Offline

 

#18 2013-07-06 21:42:51

 Annabeth

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: [19] Streszczenie!

Calla napisał:

Mam pytanie.
Czy jeśli wybiorę, że dam prezenty Arminowi i Lysandrowi, to Alexy tak czy siak dostanie swój prezent?

Pewnie. Ja wybrałam Natha i Armina. Alexy dostaje prezent tak czy siak. Tak jak i Roza. W końcu to nasi najlepsi przyjaciele.
Jakby co to Alexy cieszy się z obu prezentów. Ale gdy wybierzesz t-shirt to rośnie więcej niż za słuchawki.

Ej. Ale w mojej szafie została tylko jedna bielizna. A w komodzie nic nie mam ;-; To albo jest coś nie tak u Ciebie, Kaede albo u mnie.

Ogólnie jeżeli odpychamy Dake'a to po tym jak chłopak stanie w kolejce, aby kupić su croissanta i coś do picia, to su ucieka i wpada na te creepy-galerianki. Gadają jakieś głupoty do su, bo chcą, żeby su zostawiła "tego ślicznego blondynka, którego imię nie jest im znane". Nie docierało do nich, że su wcale nie chciała z nim zostać i była w trakcie ucieczki, chwyciły jej torbę i wyrzuciły z niej wszystkie prezenty dla ludzi z Amorisa. Potem powiedziały, że to był tylko zwykły wypadek i że su nie powinna ich za to oskarżać, gdyż "wypadki chodzą po ludziach" czy coś takiego. Nagle zjawił się Dake i wylał na te głupie galerianki napój, który kupił <3 Całe się kleiły i były wkurzone. A on na to takie: "To tylko wypadek! Nie moja wina, wypadki chodzą po ludziach". Tym co zrobił, zdobył moje nieprzychylne mu serce <3 Po prostu źle go oceniłam. Nawet su to zauważyła. A chłopak chciał w zamian tylko to, aby mu towarzyszyła <3 No po prostu sweet <3 <3 Już nigdy więcej nie będę oceniać ludzi po tym jacy wydają się na początku. Nigdy.

Ostatnio edytowany przez Annabeth (2013-07-06 22:00:29)

Offline

 

#19 2013-08-17 09:08:21

Okayi

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-02-20
Punktów :   

Re: [19] Streszczenie!

Cóż... ja ogólnie byłam zaskoczona gdy Dake się dowiedział ,że naszą Su nogi bolą od tych szpilek to pobiegł po inne butki dla niej *O*.

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in UbytovĂĄnĂ­ Arnbruck