Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2013-10-09 17:50:27

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

[20] Ilustracje!

http://i1354.photobucket.com/albums/q687/AmourSucrePL/Odcinki/Odcinek20.png



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba mieć najwyższy lovometr z Natanielem oraz wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

Możliwość zdobycia drugiej ilustracji.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

-



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba mieć najwyższy lovometr z Kastielem oraz wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

Możliwość zdobycia drugiej ilustracji.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

-



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba mieć najwyższy lovometr z Lysandrem oraz wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

Możliwość zdobycia drugiej ilustracji.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

-



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba mieć najwyższy lovometr z Arminem oraz wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

Możliwość zdobycia drugiej ilustracji.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

-



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba mieć najwyższy lovometr z Kentinem oraz wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

Możliwość zdobycia drugiej ilustracji.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Jak ją zdobyć?

Trzeba wybrać dobrą odpowiedź.


Konsekwencje?

-



Jak zrobić by ilustracja była z inną fryzurą, kolorem włosów lub oczu?

Spójrz na koniec linku!
haircut=curly&haircolor=cendre&eyecolor=light_blue&resolution=web



Aby zmienić długość włosów należy w miejscu "curly" wpisać odpowiednią długość.
Dostępne długości włosów: krótkie = short, długie = long, kręcone = curly,

Aby zmienić kolor włosów należy w miejsce "cendre" wpisać odpowiedni kolor.
Dostępne kolory włosów: popielate = cendre, czarne = black, blond = blonde, niebieskie = blue, brązowe = brown, zielone = green, jasno niebieskie = light_blue, pomarańczowe = orange, różowe = pink, fioletowe = purple, czerwone = red, białe = white.

Aby zmienić barwę oczu należy w miejsce "light_blue" wpisać odpowiednią barwę.
Dostępne barwy oczy: czarne = black, żółte - yellow, niebieskie = blue, brązowe = brown, zielone = green, szare = grey, jasno niebieskie = light_blue, różowe = pink, różowo-żółte = pink_yellow, zielono-niebieskie = green_blue, fioletowe = purple, czerwone = red.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://i1131.photobucket.com/albums/m546/nimikina/Moje%20Grafiki/AmourSucre%20pun%20pl/Nawi/DoPrzewodnika6.png

Offline

 

#2 2013-10-09 20:16:08

mrówojad

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-05-27
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Dziwne jakieś... xD

Offline

 

#3 2013-10-09 21:20:29

Kaatie

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-11-27
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

szkoda że wszystkie są na tej samej "bazie" ... cóż szału nie ma

Offline

 

#4 2013-10-09 21:22:33

 Gizamre

Biochemiczna Matka

Zarejestrowany: 2012-06-29
Punktów :   
Na SF: Gizamre

Re: [20] Ilustracje!

coś sie Chino pogorszyła ;P

Offline

 

#5 2013-10-10 06:45:06

Pokahontaz

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-02-23
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Nie ma co narzekać dość długo czekaliśmy na ten odcinek i pewnie wszyscy się napracowali nad nim. Mi szczerze mówiąc się podoba. :D

Offline

 

#6 2013-10-10 16:07:55

 Rainy Shi

Użyszkodnik

Skąd: skądinąd
Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   
Na SF: Prusy

Re: [20] Ilustracje!

Przynajmniej wszyscy nie mają takich samych min... Ale rzeczywiście zupełnie nie jak Chino ;p

Offline

 

#7 2013-10-10 16:41:05

Nevoeiro

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-05-03
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Baza faceta na 'drugiej' ilustracji zupełnie mi się nie podoba. Wszyscy są dziwnie wygięci, mają dziwne miny, zbyt długi tułów i w dodatku ich mały palec od prawej ręki jest za krótki, i wskazujący, środkowy i serdeczny trochę za długie. Lewa ręka też mi nie pasuje - dłoń powinna być ułożona bardziej w taki sposób "/", a nie "---", za plecami powinno być widać łokieć i ogólnie pięść, jak i cała reszta ręki być ułożona nieco niżej. Tyłki są spoko, ale w porównaniu z resztą ciała wydają mi się nieco... nie wiem, za wąskie? Trochę nie takie, jakie powinny być w każdym razie. ;_; Ale to tylko moje czepianie się co do szczegółów. Su za to wreszcie wygląda fajnie.
A co do pierwszej ilustracji - twarze mi się w ogóle nie podobają. Za to ręce jak dla mnie wyszły świetnie. Szacuneczek, mi sprawiają problemy. ;_;
Ogólnie trochę zawiodłam się na tych ilustracjach. Są dwie bazy i to jest naprawdę dużym minusem. W każdych innych odcinkach każda z nich była inna, a teraz kolekcjonerki ilustracji nie mają się nawet za bardzo o co starać. : P Gdyby Chino do perfekcji opanowała chociażby anatomię i robiła ilustracje bardzo dokładne, i fajnie pocieniowane - no to okej. Ale chyba wszyscy widzimy, że ma z tym delikatne problemy [przykładem może być chociażby ilustracja z Arminem z jednego z odcinków, gdy Su z nim gra]. : D Wydaje mi się, że Chino trochę zaniedbała AS [dwie bazy na dziesięć ilustracji z pięcioma zupełnie różnymi facetami]. Ale nie jest źle.

Offline

 

#8 2013-10-10 17:39:10

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Nope, jej się nie chce albo jej szefów to zadowala. Jak przejrzeć jej dA, to można znaleźć naprawdę fajne, dopracowane grafiki, milion razy lepsze od tego, co ostatnio jest podawana w sf. Btw, Chino napisała, że takie ilustracje na tej samej bazie to teraz będzie standard/będą się pojawiały - nie wiemy do końca, który wariant, bo  z tego, co wypluwa translator ciężko jednoznacznie stwierdzić :P

Offline

 

#9 2013-10-10 21:35:26

Serein

Wzorowy Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-04-30
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Ok, scena z piwnicy:

Lys - O... jaka ładna klamka

Armin - Suuu... to ty?

Kentin - Hyyym! Gadające drzwi!

Nat - jestem podirytowany, bo mam na głowie rodziców a teraz ty...

Kas - Would you shut up?!

Tak by było, gdybym nie wiedziała o co chodzi. Na tym polega pozorne przesłanie Chino. Ilustracje na tej samej bazie, to najsłabsza robota a scenka z trzymaniem za rękę słodka, aczkolwiek lepiej by była przedstawiona. I kwestia też tej samej bazy... wiadomo.


http://img22.otofotki.pl/obrazki/va672_ytor.jpg

Offline

 

#10 2013-10-10 21:46:06

Nereid

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-02-11
Punktów :   
Na SF: targaryen

Re: [20] Ilustracje!

Kicha z tymi ilustracjami i tyle. Nawet na tych, na których Su i wybranek za rękę się trzymają co drugi facet ma tę samą minę xd trochę to dziwne, żeby wszyscy mieli identyczne twarze - może nie tylko Armin i Alexy są bliźniakami? ;d naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego po tym odcinku - w końcu wszyscy narzekają na to, że Chino olewa AS i myślałam, że może będzie chciała się postarać i pokazać, że wcale tak nie jest. Zamiast tego upewniła nas w tych przypuszczeniach, gratuluję. Tego odcinka raczej nikt nie będzie przechodził drugi raz bo i po co, skoro sytuacje i ilustracje są właściwie identyczne? Nie dość, że znowu się narażą na hejty to jeszcze na tym wiele nie zarobią.


http://img21.otofotki.pl/obrazki/wp217_targarr.png

Offline

 

#11 2013-10-11 01:09:42

Danaeli

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Jestem totalnie rozczarowana... ilustracje są coraz gorsze, no i nie wiem po kiego była cała ta bieganina po szkole to tu, to tam wypytywać wszystkich po kolei! Czemu nie rozbudowali odcinka na podstawie wspólnych przygotowań do przesłuchań z jednym chłopakiem??? To z pewnością byłoby o wiele ciekawsze i przyjemniejsze =/ i jeszcze co do ilustracji... wszystkie na postawie dwóch baz? Poważnie?! To po to było wprowadzanie tylu bishounenów, by teraz wszyscy mieli te same twarze i sylwetki? Naprawdę szkoda...

Offline

 

#12 2013-10-11 01:29:49

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

UWAGA PISZĘ TOTALNĄ GŁUPOTĘ:

w ogóle gdzie są pośladki Kastiela z Halloween? Te tyłki są strasznie płaskie, a tam miał taką piękną sylwetkę ;o

Offline

 

#13 2013-10-21 19:58:05

Koyami

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Czuję się.... Rozczarowana, te ilustracje są po prostu brzydkie jak mam być szczera. Te same bazy? No po prostu totalne olanie sprawy, nie wiem czy chcę posiadać w komplecie 10 identycznych prawie obrazków. Jeżeli po 20 odcinku ilustracje w następnych będą także już robione na łatwiznę i przestaną przypominać jakością poprzednie, to chyba pożegnam się z grą....

Offline

 

#14 2013-10-22 21:54:30

RiSoo

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

Szału nie ma -.-. Zdaję sobie sprawę, że wymyślanie różnych scen z tyloma facetami jest trudne, ale te ilustracje trochę mnie zawiodły. Choć ta z drzwiami jest ciekawa i intrygująca.

Offline

 

#15 2013-10-26 23:55:15

Danaeli

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: [20] Ilustracje!

RiSoo, wymyślanie różnych scen z facetami jest trudne??? Skoro ma się już stworzoną postać, to takich akcji można stworzyć na pęczki i to na poczekaniu. Już nawet się KOMPLETNIE nie wysilając, i bazując na scenariuszu z odcinka... fotka jak Kas wykopuje drzwi z zawiasów - która z nas nie chciała by tego zobaczyć? Albo miny Su z rozdziawioną buzią, gdy przyznał, że się o nią martwił i ręki Kasa, jak tą buzię jej zamyka? Lysander ponoć otworzył drzwi zapasowymi kluczami, nie wiem jak ta sytuacja wyglądała, gdy ją wypuszczał, bo źle zaznaczyłam odpowiedź i ilustracja mi zwiała... ale fotka, jak wypuszcza Su, używając kluczy z pewnością byłaby bardziej wymowna niż ta 'kontemplacja klamki' =='' a jak inni pootwierali drzwi? Zapewne każda akcja się jakoś różniła i miała swoje walory, ych, wszystko chyba byłoby lepsze od tych bliźniaczych ilustracji... =/

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl