Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-05-26 13:23:28

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Maskotka Forum!

[html]

http://i1131.photobucket.com/albums/m546/nimikina/Moje%20Grafiki/AmourSucre%20pun%20pl/By%20Driada/maskotkav.png
Mari, lat 17 i pół, lesbijka


Maskotka nazywa się Mari. To imię oznacza „buntowniczość, zawiść, bunt”, co doskonale opisuje charakter zarówno jej  jak i całego forum. Mari ma około siedemnastu lat i krótkie, kręcone włosy  jasnego, jakby popielatego koloru. Jej oczy są natomiast intensywnie błękitne, co sprawia że nikt nie lubi się w nie dłużej wpatrywać, ani też być przez nią obserwowanym. Uczy się oczywiście w Liceum Słodki Amoris.
Powiedzieć o Mari „wredna” to jak nazwać kalosza pantofelkiem Dziewczyna jest po prostu kwintesencją zawiści i wredoty. Jej pomysły potrafią przerazić i zaskoczyć największych wyjadaczy, a wszelkie wynalazki służą głównie ku uciesze, zadowoleniu i zboczeniu konstruktorki.
A Mari jest bardzo zboczona i to na dodatek w specyficzny sposób. Ta nastoletnia lesbijka czerpie chorą przyjemność z niby niewinnego dotyku z dziewczynami, które nie znają jej orientacji. Uwielbia też, gdy cierpią zranione przez chłopaków — najlepiej tych, których sama wcześniej uwiodła. Tak, Mari flirtuje z facetami ze swojego liceum i to na potęgę. A potem pociesza załamane, zakochane w nich dziewczyny. Cóż, każdy ma swój sposób.
Wykorzystując swój spryt, urok, inteligencję oraz to że każdemu pomaga (nie zapominajmy o kocie), potrafi zdobyć każdą informację. Podobno pracuje w różnych agencjach wywiadowczych i różnych instytucjach naukowych oraz tajnych organizacjach, które są tak tajne, że pewnie nie słyszeliście ich nazw. Po prostu to zdolna i zawzięta bestia jest. Oczywiście to, że jako dwulatka miała ponad 140IQ nie ma w tym nic do rzeczy.
Ogółem jest wredna, ale zwykle w ukryty sposób. Wypowiedzi są ironiczne, sarkastyczne i okraszone specyficznym humorem. Ale pomaga i to bardzo, jednak rzadko jest to pomoc bezinteresowna — prawie zawsze ma w tym jakiś cel, jak choćby przytulenie ślicznego dziewczęcia.
Towarzyszący jej czarny kot to tak naprawdę zaawansowany technicznie robot, jednak nawet przy bliższym spotkaniu tego nie rozpoznasz — po prostu jest wykonany z najwyższą perfekcją, jak większość tworów Mari. Nazywa się Yin. Kiedyś był też biały Yang, niestety zniszczyła go przejeżdżająca ciężarówka albo pożarł go pałętający się akurat po domu Demon — Kastiel zaprzecza jakoby miał z tym jakikolwiek związek, a Mari odmawia komentarza w tej sprawie. Zresztą sama się tym w najmniejszym stopniu nie przejęła, to Yin był doskonalszym tworem. Zadaniem tego czarnego robo-kotka jest zdobywanie wszelkich informacji potrzebnych jego właścicielce oraz ujmowanie serc uroczych dziewcząt, robienie im też tajnych zdjęć. Jako doskonały twór posiada też kocie zachowania i instynkt, między innymi uwielbia być rozpieszczanym, a jedyną zdolną go kontrolować osobą jest Mari. Yin posiada intensywnie zielone, świecące oczy, które w ciemnym zaułku mogą przyprawić o zawał. Właściwie w jasnym też mogą.
Postać autorstwa nimikiny i Driady, wszelkie prawa zastrzeżone.

ROLA MASKOTKI NA FORUM
Mari ma urozmaicać nam forumową rzeczywistość, towarzyszyć w walce z JSP, pomagać odnaleźć się w gąszczu postów, ładnie wyglądać i być ustawioną na domyślnych ilustracjach.
To wizytówka, twarz i modelka tego forum.

Co sądzicie o naszej maskotce?

[/html]

Offline

 

#2 2012-12-22 23:31:51

 Karen

Użyszkodnik

Skąd: Dobroszyce ♥
Zarejestrowany: 2012-12-22
Punktów :   -2 

Re: Maskotka Forum!

Jest kawaiii !~
Myślę, ze to był fajny pomysł stworzenia jej . xd

STOP ! lalalunia Jak to tylko administracja może używać kolorów ? ;] Nie ...


Taaaak. Tylko administracja może używać kolorów. Ktoś tu chyba regulaminu nie czytał, prawda? ~Kisara

Ostatnio edytowany przez Karen (2012-12-22 23:32:19)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9ssyiIh4E1rz4ndno1_500.gif

Offline

 

#3 2012-12-23 13:05:25

 Karen

Użyszkodnik

Skąd: Dobroszyce ♥
Zarejestrowany: 2012-12-22
Punktów :   -2 

Re: Maskotka Forum!

O boże ! Zapomniałam przeczytać regulaminek ! O.o
Jak to możliwe ? Już się biorę za lekturę ! ^^

.. Dobra przeczytałam i macie racje .. ^^'


Jaki / Jakie.. jest / są ...ulubiony / ulubione...kolory Mari ..? ; D

Zalecam przeczytanie regulaminu jeszcze ze trzy razy i najlepiej na głos. Nie piszemy posta pod postem! ~Kisara

Ostatnio edytowany przez Karen (2012-12-23 13:14:09)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9ssyiIh4E1rz4ndno1_500.gif

Offline

 

#4 2012-12-24 11:14:18

 Karen

Użyszkodnik

Skąd: Dobroszyce ♥
Zarejestrowany: 2012-12-22
Punktów :   -2 

Re: Maskotka Forum!

Dołączam do pytania Lunai :D


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9ssyiIh4E1rz4ndno1_500.gif

Offline

 

#5 2012-12-24 12:45:13

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Maskotka Forum!

Lunai napisał:

Co z jej rodzicami?

Kiedy Mari była małym niewiniątkiem dzieciakiem, w słodkiej sukieneczce, jej mama odeszła z latynoskim instruktorem tańca. (Albo kimś innym, ale latynosem.) Zostawiając córkę ojcu i całkowicie się nią nie przejmując. Było to w przeddzień wigilii, śnieg sypał, a zmoknięte od płaczu rzęsy zamarzały.
Co do ojca... Sytuacja jest bardziej skomplikowana. Ten ekscentryczny człowieczek jest naukowcem, który prawie całe życie poświęcił i dalej poświęca nauce. Dniami i nocami przesiaduje w swoim laboratorium, córce sprezentował własne i to właściwie on wciągnął ją w świat nauki - również w tajne organizacje. Mari kontakt z ojcem ma takie, że wcześniej korzystała z jego kart kredytowych (teraz ma własne), czasem pojawi się w jego części "królestwa nauki" (które jest metalowe, sterylne, bije po oczach bielą - w części wspólnej. Część ojca jest podobna, ale część Mari już bardziej przytulna.) by mu pomóc lub przeciwnie - samej spytać o opinię. Poza tym nie rozmawiają ze sobą zbyt często, jednak raz w tygodniu - we wtorki - jedzą wspólne śniadania, w środy kolacje, a w niedziele obiady. To pozostałości po tym, jak była z nimi matka Mari.
Swoją drogą - ich stół jest długi. A zwykle siadają na przeciwległych końcach.

Lunai napisał:

Czy mieszka sama?

Mari mieszka z ojcem, jednak ten dom jest ogromny. Ojciec odziedziczył go po przodkach, są jakimś tam szlachetnym rodem. A poza tym stać ich przez całą pracę naukową dla nie zawsze legalnych organizacji ;)
Mari zwykle przebywa w swoim laboratorium, połączyła je nawet ze swoimi "komnatami". Ma ogrom miejsca i zwykle przebywa sama, nad projektami. Specjalnie kupiła sobie małe mieszkanie na mieście by tam zorganizować drugą, mniejszą, bazę "wywiadu Mari", z której również może śledzić Yina (czyli odbierać od niego dane). Ma tam tylko swoją bazę, malutką sypialnię i salon, wszystko śmierdzi stęchlizną.
Za to w domu ojca najważniejsza jest ogromna garderoba z mnóstwem ciuchów.

Lunai napisał:

I czy jej kot je/sika/pije?

Yin jest robotem idealnie odwzorowującym kocie zachowanie i nawyki, w obejściu jest zupełnie jak prawdziwy kot - ciepły, serce mu bije, mruczy, drapie. Jednak ciągle to robot i nie potrzebuje wydalać, a energię czerpie z prądu. Mari zrobiła mu jednak specjalny pojemniczek, aby mógł lepiej udawać kota przy innych. Dlatego może wypić mleczko czy wszamać jakiegoś kociego chrupka, ale nigdy nie dostanie tego od Mari, bo po co? Potem trzeba mu ten pojemnik opróżniać z pogryzionego jedzenia (płynów może pozbyć się sam, można powiedzieć że właśnie "sikając").


PS Tak, wiem, Mari zalatuje Mary Sue. No ale.

Offline

 

#6 2012-12-24 15:24:53

 Karen

Użyszkodnik

Skąd: Dobroszyce ♥
Zarejestrowany: 2012-12-22
Punktów :   -2 

Re: Maskotka Forum!

Aha, dziękuje bardzo. Ona nie ma rodzeństwa lub czy  miała ? :)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9ssyiIh4E1rz4ndno1_500.gif

Offline

 

#7 2012-12-24 16:23:06

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Maskotka Forum!

Lunai napisał:

Kurcze... a ta mała siedziba na mieście ma kuchnię?

I jaki alkohol preferuje?

Maleńką kuchnię. A łazienka razem z kiblem, tylko prysznic się zmieścił.

Alkohol... Sama wymyśl.

Karen napisał:

Ona nie ma rodzeństwa lub czy  miała ? :)

Jej młodszy brat umarł tuż po urodzeniu, więc nie miała.

Offline

 

#8 2012-12-24 16:33:06

 Gizamre

Biochemiczna Matka

Zarejestrowany: 2012-06-29
Punktów :   
Na SF: Gizamre

Re: Maskotka Forum!

nimikina napisał:

Lunai napisał:

Kurcze... a ta mała siedziba na mieście ma kuchnię?

I jaki alkohol preferuje?

Maleńką kuchnię. A łazienka razem z kiblem, tylko prysznic się zmieścił.

Alkohol... Sama wymyśl.

To ja alkohol wymysle, wino czerwone szczep cabernet sauvigon, kraj pochodzenia najlepiej: Hiszpanskie lub Południowo Amerykanskie

Offline

 

#9 2012-12-24 18:25:40

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Maskotka Forum!

Właściwie to zależy od czego czy mowa o piciu w samotności - wersja Lunai mi pasuje, o tym myślałam, czy o randce czy wymaganiach w restauracji - wersja Gizamre XD

Offline

 

#10 2012-12-24 19:46:07

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Maskotka Forum!

Lunai napisał:

Chodziło mi o samotność... jakoś nie wiem czemu, ale Mari wydaje mi się być zazwyczaj samotna... :c
No bo nie ma to jak heterycy wokoło >,<

Nie jest wcale tak źle. To znaczy - jestem bi, a nie homo, ale mimo wszystko ^_^
Zwłaszcza jeśli ma się "fajnych" przyjaciół i znajomych <3
No, ale Mari jest samotna i to w chuj.
Pamiętaj tylko, że często zaciąga facetów do łóżka (w końcu kobiety mogą udawać) - np żeby odbić kogoś którejś dziewczynie by cierpiała.
Powierzchownie miła i kochana, w środku skrajnie samotna, pokonana przez życie.

Offline

 

#11 2012-12-25 19:25:22

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Maskotka Forum!

Lunai napisał:

To taka wspaniała postać T^T
Kiedyś czytałam książkę, której główna bohaterka była bardzo podobna... strasznie ja polubiłam podczas czytania 600 stron.

Cieszę się, że Ci się Mari podoba ^_^
O, a co to za książka? Pamiętasz może tytuł? Chętnie przeczytam!

Ryudoku napisał:

Kocham ją. *^* Taka fajna..
Mimo wszystko, chętnie bym ją poznała. Może dla innych jest to dziwne, ale wolałabym ją niż taką, np.: Sucrette. Taka bardziej (jak dla mnie) ludzka i normalniejsza. Wiem, jestem dziwna. Wolę osoby, które są sarkastyczne i złośliwe.. Takie, które wiadomo, że mogą ci wsadzić nóż plecy, niż takie dwustronne diablice, które nie wiadomo jakie dokładnie są. Ale to już moja opinia.

W tym przypadku też się cieszę. Lubię, kiedy moje postacie przypadają ludziom do gustu!
Oj, też bym wolała Mari od Su, zdecydowanie!

Offline

 

#12 2013-01-15 10:59:12

 Hakete

Użyszkodnik

Skąd: Liceum Słodki Amoris
Zarejestrowany: 2013-01-14
Punktów :   
Na SF: Hakete

Re: Maskotka Forum!

Ślicznota! Jak na nią patrzę to od razu mi się ciepło robi, nie wiem czemu... No i ten kocurek, mrah.


Hej Goście! No i co się tu patrzysz?

Offline

 

#13 2013-07-06 21:49:26

 Maivena

Użyszkodnik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-26
Punktów :   
Na SF: Maivena

Re: Maskotka Forum!

Jak zwykle z opóźnieniem, ale muszę w końcu kiedyś nadrobić.
Postać bardzo przypadła mi do gustu, jej kot też. Taki robo-kot xD
Wiem, nie rozpisałam się, ale chyba wystarczy. ^^

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl Komornik Ursynów heli4rescue soda kaustyczna wrocław