Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

  • Index
  •  » Odcinki
  •  » Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

#181 2013-02-15 20:44:47

Kira

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Ikarimi napisał:

ChiNoMiko nie oznaczyła tego jako spoiler, więc to chyba nie ma za wiele wspólnego z SF.

Albo jakiś specjalny odcinek na walentynki :)

Malutki kawałeczek obrazka spoilerem? Szczerze wątpię. Ale może i masz rację- może ze to jakiś walentynkowy art Chino.


http://i42.tinypic.com/2u74pi8.gif
Przeczytałam twój pamiętnik, Goście

Offline

 

#182 2013-03-06 14:59:59

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

4 marca w sklepie na brazylijskiej wersji pojawiły się za darmo "pulseiras esferas" czyli bransoletki z koralikami w różnych kolorach. 5 marca sytuacja powtórzyła się u nas, z tą różnicą, że u nas pojawiły się koła kąpielowe łabędź. 6 marca zauważyłam na angielskiej bransoletki, koła, kolczyk do pępka, czapkę i płaszczyk sherlocka, kij baseballowy, tosty, czekoladowy naszyjnik, okulary przeciwsłoneczne, kwiat od Jade'a, kapcie z 7, aureolę i różki. Również na niemieckiej można zaobserwować część tych przedmiotów.

Nie ma póki co grafik, ale jak jakieś wrzucą na serwer, to będę miała szafę pełną prezentów od wróżki :D


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#183 2013-04-04 23:55:48

Danaeli

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Właśnie zauważyłam, że na francuskiej stronie pisze coś o nowym bonusowym odcinku z okazji Prima Aprilis... ale ja tam żadnego pierścionka nie znalazłam. To jest żart czy jednak odcinek był/jest jakoś dostępny?

Offline

 

#184 2013-04-05 07:35:22

 Gizamre

Biochemiczna Matka

Zarejestrowany: 2012-06-29
Punktów :   
Na SF: Gizamre

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Odcinkiem tym jest Odcinek Wielkanocny, jesli nie masz pierscionka, a jestes we francuskiej wersji to powinnas zglosic to do bugow ;p

Offline

 
  • Index
  •  » Odcinki
  •  » Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl