Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

  • Index
  •  » Odcinki
  •  » Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

#151 2013-01-11 22:42:47

 _Kushina_

Użyszkodnik

Skąd: prosto z Ikebukuro
Zarejestrowany: 2012-12-28
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Kira napisał:

Driada napisał:

Ale ja chcę zwłoki, co to za gra bez zwłok... >.>

Najlepiej takie zmasakrowane, co? ;P

..najlepiej jeszcze przez jakiegoś psychopate ;D

Offline

 

#152 2013-01-14 15:03:35

 Hakete

Użyszkodnik

Skąd: Liceum Słodki Amoris
Zarejestrowany: 2013-01-14
Punktów :   
Na SF: Hakete

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Debrah z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie denerwuje, nie wiem jak można być tak bezczelnym człowiekiem jak ona. Poza tym stawia wszystkich przeciwko Su. Kiedyś ją dorwę, obiecuję.


Hej Goście! No i co się tu patrzysz?

Offline

 

#153 2013-01-19 10:50:20

 Hakete

Użyszkodnik

Skąd: Liceum Słodki Amoris
Zarejestrowany: 2013-01-14
Punktów :   
Na SF: Hakete

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Ja tam widzę tą postać z białymi włosami jako Rosalyę. A tak w ogóle to strasznie dziwne te buty, powiem nawet że mi wyglądają na skarpety xD


Hej Goście! No i co się tu patrzysz?

Offline

 

#154 2013-01-19 11:40:32

 Hakete

Użyszkodnik

Skąd: Liceum Słodki Amoris
Zarejestrowany: 2013-01-14
Punktów :   
Na SF: Hakete

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

I jeszcze jedna rzecz mnie męczy. Załączam zdjęcie.
http://oi48.tinypic.com/2z7o23d.jpg
Na początku myślałam że to jakaś szklanka na podsłuch (ah, stare sposoby), ale teraz odpada.


Hej Goście! No i co się tu patrzysz?

Offline

 

#155 2013-01-21 16:08:05

claudia078

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Ja tak myślę, że te postacie to Leo i Debrah a ta co podsłuchuje to Roza. O.O TAKIE JAKIEŚ PRZECZUCIE MAM.

Offline

 

#156 2013-01-21 18:32:02

Kikori

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-21
Punktów :   
Na SF: UmiUmi

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

claudia078 napisał:

Ja tak myślę, że te postacie to Leo i Debrah a ta co podsłuchuje to Roza. O.O TAKIE JAKIEŚ PRZECZUCIE MAM.

też coś tak myślałam, bo te buty są takie jakby... chyba na jakimś obrazku widziałam, że on takie ma ;p
a co do możliwości iż Roza podsłuchuje/podgląda to już się wypowiadałam, ale wcięło -.-
myślałam, ze to może być Roza od początku, bo ona to taki tajny agent(odc 6), ze mogła po kryjomu coś podejrzeć, żeby wszystkich przekonać, że Debrah to wredna suka ;o


http://media.tumblr.com/059b9bbcb8418f408c7ea784c246cb68/tumblr_inline_mfeyx7hbd41rqx9i5.gif

Offline

 

#157 2013-01-21 18:57:31

claudia078

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Jeżeli Debrah zadrze z Rozą to już po niej ._________. I jestem bardzo ciekawa pomysłu Rozy.

Offline

 

#158 2013-01-22 21:28:22

Lavielle

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Czemu tu nic nie ma?

Offline

 

#159 2013-01-22 23:57:58

Danaeli

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Waaa, ten bunt komputera i skasowane nasze konta to chyba jakiś spisek T^T na oficjalnym forum właśnie zaostrzono zasady, co do podawania informacji - nie będzie można już mówić tam, jaki dialog wybrać, jaki strój, gdzie co znaleźć, nic, więc zapewne sporo osób uderzy tutaj, a u nas taki bajzel...! Dziewczyny, trzeba się wziąć ostro do pracy ;)
P.S.
Ale do tego forum nie mogą się przyczepić, prawda? Nie mają prawa kazać Wam, założycielkom, go zamknąć? Czy mają...? *zaniepokojona*

Ostatnio edytowany przez Danaeli (2013-01-23 00:01:46)

Offline

 

#160 2013-01-23 10:27:13

Tsue

Nadworny Hejter

Skąd: małopolskie
Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   
Na SF: Hypromeloza

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Danaeli napisał:

Waaa, ten bunt komputera i skasowane nasze konta to chyba jakiś spisek T^T na oficjalnym forum właśnie zaostrzono zasady, co do podawania informacji - nie będzie można już mówić tam, jaki dialog wybrać, jaki strój, gdzie co znaleźć, nic, więc zapewne sporo osób uderzy tutaj, a u nas taki bajzel...! Dziewczyny, trzeba się wziąć ostro do pracy ;)
P.S.
Ale do tego forum nie mogą się przyczepić, prawda? Nie mają prawa kazać Wam, założycielkom, go zamknąć? Czy mają...? *zaniepokojona*

Pracujemy mimo wszystko prawie na pełnych obrotach, żeby sytuację odkręcić. Odzyskujemy dane, które są najbardziej istotne i staramy się je możliwie jak najszybciej udostępnić użytkownikom z powrotem. Ale my też ludzie, też czasem mamy więcej, czasem mniej czasu, dlatego (a chciałybyśmy, uwierz! D:) nie możemy zrobić tak, że nie ma nic i nagle jest wszystko. Ja wiem, że trudno się z tym pogodzić, ale bogami nie jesteśmy, chociaż może wyglądamy xD Nie od razu Rzym zbudowano, nie?


Ja to się tam nie znam i nie zakładałam forum, ale myślę, że się mogę wypowiedzieć na ten temat, ot, na chłopski rozum rzecz biorąc. Administracja Słodkiego Flirtu ani nawet francuskiego Amour Sucre nic forum zrobić nie może. Specjalnie nawet zerknęłam w ich Regulamin, żeby cię upewnić. Wszystkie te restrykcyjne zakazy odnoszą się wyłącznie do ich serwisu. Poza serwisem możesz sobie robić/pisać/publikować co chcesz.

(Mogliby się ewentualnie przyczepić do ilustracji jako "utworów, informacji, danych umieszczonych w ramach Serwisu", które zostały "skopiowane i udostępniane publicznie", ale szczerze w to wątpię, w końcu ich ilustracje są rozpowszechniane po internecie na potęgę i nikt nigdy ie miał o to pretensji xD)


http://img855.imageshack.us/img855/8501/0130cd8b.gif


ur so fuckin hilarious, dude

Offline

 

#161 2013-01-23 12:02:07

Danaeli

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Ufff, kamień z serca... tyle teraz tych roszczeń, co do praw autorskich, ciągle coś z internetu znika, że nabrałam niepewności, co do treści na tym forum. Dziękuję za ich rozwianie =)
A pisząc 'dziewczyny', miałam na myśli wszystkie użytkowniczki forum, łącznie ze mną, by odtwarzać na nowo utracone wątki itp. (chociaż dla mnie i tak jesteście herosami, za te wszystkie informacje zbierane i zamieszczane w tak krótkim czasie). W każdym razie oczy mi się rozjaśniły na pewną kwestię - jest możliwość odzyskania utraconych danych??? W sensie przywrócenia skasowanego, czy jednak pozostaje mozolna praca umieszczania wszystkiego od nowa?

Offline

 

#162 2013-01-23 12:37:39

Tsue

Nadworny Hejter

Skąd: małopolskie
Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   
Na SF: Hypromeloza

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Danaeli napisał:

Ufff, kamień z serca... tyle teraz tych roszczeń, co do praw autorskich, ciągle coś z internetu znika, że nabrałam niepewności, co do treści na tym forum. Dziękuję za ich rozwianie =)
A pisząc 'dziewczyny', miałam na myśli wszystkie użytkowniczki forum, łącznie ze mną, by odtwarzać na nowo utracone wątki itp. (chociaż dla mnie i tak jesteście herosami, za te wszystkie informacje zbierane i zamieszczane w tak krótkim czasie). W każdym razie oczy mi się rozjaśniły na pewną kwestię - jest możliwość odzyskania utraconych danych??? W sensie przywrócenia skasowanego, czy jednak pozostaje mozolna praca umieszczania wszystkiego od nowa?

Tak, jest taka możliwość. Praca jest żmudna, no i nie odzyskamy wszystkiego tak, że *pstryk* i wszystkie napisane posty wracają, ale jesteśmy w stanie przywrócić informacje na tyle, żeby w razie potrzeby dało się po nie sięgnąć :D
Odsyłam tu. A to <pierwszy post> jest przykład naszego ratowania tego, co zostało skasowane.


http://img855.imageshack.us/img855/8501/0130cd8b.gif


ur so fuckin hilarious, dude

Offline

 

#163 2013-01-24 14:51:22

 Icia

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-11-28
Punktów :   

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Trochę zmienię temat i wrócę do odcinka siedemnastego. Chino dodała kolejny fragment na facebooka:
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/24428_543677552323792_1674081398_n.png

Offline

 

#164 2013-01-24 15:06:02

Tsue

Nadworny Hejter

Skąd: małopolskie
Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   
Na SF: Hypromeloza

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

Icia napisał:

Trochę zmienię temat i wrócę do odcinka siedemnastego. Chino dodała kolejny fragment na facebooka:
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 1398_n.png

Mi się w tym wszystkim najbardziej spodobał pierwszy komentarz: "Castiel et Lysandre se marient ENFIN =']" <3


http://img855.imageshack.us/img855/8501/0130cd8b.gif


ur so fuckin hilarious, dude

Offline

 

#165 2013-01-24 15:10:40

 Ikarimi

Użyszkodnik

Skąd: Ramię Oriona Drogi Mlecznej
Zarejestrowany: 2013-01-20
Na SF: Kanamiri
WWW

Re: Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach

ChiNoMiko nie oznaczyła tego jako spoiler, więc to chyba nie ma za wiele wspólnego z SF.

Albo jakiś specjalny odcinek na walentynki :)

Ostatnio edytowany przez Ikarimi (2013-01-24 15:12:29)


Ciemność. Jest tak blisko. Na wyciągnięcie ręki. Dlaczego boisz się w nią spojrzeć? Przecież nic ci sie nie stanie. Przecież nic tam nie ma. Czyżby? Czy na pewno jest to tylko brak jasności? Nie. To jest osłona. Ochrona dla aniołów ciemności. Upadłych aniołów. Demonów. Posłańców Lucyfera, polujących na niewinne dusze. Nie możesz zobaczyć ich prawdziwej postaci. Ich urodziwego ciała, czarnych, jak bezgwiezdne niebo nocą, pierzastych skrzydeł. Nie. Nie dasz rady oprzeć się tej urodzie. Ale pamiętaj. Wystarczy jestem nieostrożny ruch. Zły gest. I spojrzysz w te szkarłatne tęczówki, kryjące się w ciemności. Zahipnotyzują cię i ... Nie patrz w te oczy. Nigdy nie patrz w moje oczy!

Offline

 
  • Index
  •  » Odcinki
  •  » Wycieki, przecieki czy też ścieki - plotki o nadchodzących odcinkach




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Royal Resort