Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2013-02-23 22:20:10

Kira

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Nasze faile

Co tu dużo mówić, w tym temacie rozwodzimy się nad naszymi wpadkami.
Zacznę:
Chłopak który nawet mi się podoba(z wyglądu of kors), w szkole wołał swojego kolegę. Nie krzyczał, ale mówił dość głośno więc usłyszałam. Akurat widziałam tego kolegę na schodach, więc zaczepiłam tego chłopaka i mówię:
-Twój kolega jest na schodach.
-Eeee... okej... (mówiąc to, tak wypier-papier na mnie oczy, że takiego wytrzeszczu nie widziałam nigdy wcześniej)
Zapomniałam przecież, że nie wie kim jestem, a to trochę dziwne gdy ktoś ni stąd ni zowąd mówi ci gdzie twój znajomy, ne? 
Potem jak krążyłam dalej po korytarzu, zauważyłam go. W tył zwrot (mówiąc do koleżanki: Nie, ja tu nie idę). On to widział i słyszał. Fuck.
I teraz dylematy:
-może pomyśleć, że go podsłuchuję
-jego kolega może myśleć, że go śledzę
-on jest zastępcą przewodniczącej szkoły
Jednym słowem super pierwsze wrażenie.
Może i dla was nie ma się czym przejmować, ale musiałam gdzieś wylać swe żale. Amen.


http://i42.tinypic.com/2u74pi8.gif
Przeczytałam twój pamiętnik, Goście

Offline

 

#2 2013-02-23 22:53:17

 Kaede

miau.

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Nasze faile

No cóż. Jeśli jest domyślny, to już wie, że Ci się podoba albo myśli, że jesteś dziwna ;)

Przynajmniej Cię zapamięta :D

Ja ostatnio nołlajfię okrutnie, więc żadnych świeżych wpadek na koncie nie mam ^^

Offline

 

#3 2013-02-23 23:08:01

Kira

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Nasze faile

Kaede napisał:

No cóż. Jeśli jest domyślny, to już wie, że Ci się podoba albo myśli, że jesteś dziwna ;)

Przynajmniej Cię zapamięta :D

Ja ostatnio nołlajfię okrutnie, więc żadnych świeżych wpadek na koncie nie mam ^^

Wiesz, wolałabym, żeby zapamiętał mnie inaczej ;p


http://i42.tinypic.com/2u74pi8.gif
Przeczytałam twój pamiętnik, Goście

Offline

 

#4 2013-02-23 23:17:05

Tsue

Nadworny Hejter

Skąd: małopolskie
Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   
Na SF: Hypromeloza

Re: Nasze faile

Daj spokój, nie sądzę, żeby przywiązał do tego epizodu aż taką wagę.Jak go będziesz widziała następnym razem, to po prostu zachowuj się tak, jakby nic się nie stało. To będzie dobrze. :D

A mój największy fail w przeciągu ostatniego miesiąca... Hm... O. W galerii handlowej powiedzieć "dzień dobry" swojej profesorce, będąc na wagarach. That's it, I think.
Oprócz tego były też drobne wpadki jak podłożenie nogi przypadkowej osobie na ulicy, kilkukrotne cudowne uniknięcie śmierci pod kołami samochodu, omyłkowe wyrzucenie 10zł do rzeki... I pewnie jeszcze sporo innych rzeczy, których w tej chwili nie pamiętam.


http://img855.imageshack.us/img855/8501/0130cd8b.gif


ur so fuckin hilarious, dude

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne Luxury Pool Villa, Villecot noclegi ciechocinek