Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-05-24 20:56:33

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Ulubiony odcinek (1-8)

Który z dostępnych w Polsce odcinków jest Twoim ulubionym? Dlaczego?

[html]<hr>[/html]Dla mnie najlepszym dotąd odcinkiem była szóstka. Dużo się w niej działo, mogliśmy wpłynąć w dużej mierze na los całej swojej dalszej gry. Dosłownie całej. Pierścionek Rosy pięknie prezentuje się na palcu mojej postaci, dostałam ładną ilustrację Lysandra i na dodatek duuuużo robiłam. Dobry, długi odcinek. Podobał mi się, co tu dużo mówić.

Offline

 

#2 2012-05-28 15:58:24

 Kisara

Admin

443841
Zarejestrowany: 2012-05-27
Punktów :   
Na SF: Kisara

Re: Ulubiony odcinek (1-8)

Również 6 ^^
Zrobiłam 9 replayów i raz spotkałam wróżkę. Dostałam.... 10$ =.=
Relacje z chłopakami można sobie bardzo polepszyć lub pogorszyć. Jak kto woli~~
Zdjęcie Kastiela jest takie "omnomnom" i stoi u mnie na półce oprawione w ramkę <3


http://i47.tinypic.com/21q1dx.png

Offline

 

#3 2012-05-28 18:30:12

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony odcinek (1-8)

Clevleen. napisał:

Nana napisał:

WRÓĆ. Amiś, masz pierścionek Rozalii?! Oo Myślałam że jego się nie da zachować dla siebie. Jak..? O.o

Zdaje mi się, że wystarczy znaleźć jej pierścionek i kupić u jubilera... Będą dwa: jeden dla Rosy, drugi dla Nas. xD

Nieprawda! Kiedy kupisz ten pierścionek (ponad 450$!) w następnym odcinku Rosa ci go daje, bo znalazła ten poprzedni. I od tej pory każdego dnia otrzymujesz dodatkowo 1PA <3

Offline

 

#4 2012-06-04 15:30:15

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Ulubiony odcinek (1-8)

Amber daje 20$ jak się odpowiednio przeprowadzi rozmowę przed zakupem przekąsek.
Ja chyba tez lubię 7, ze względu na wszelkie pluszaki i kapcie, których WRÓŻKA DAĆ NIE CHCE.


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amoursucre.pun.pl