Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-07-13 18:32:54

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Rosalya/Sucrette

Spoiler:

W związku z nieprzewidzianymi wydarzeniami i usunięciem części informacji, poniżej udostępniam zapis rozmów przeprowadzonych w wątku przed kasacją danych. Za przygotowanie zapisu dziękujemy Pendris.// Tsue.
Rosalya/Sucrette

Yhyhym....
I jakie ma piękne włosy! Połowa dziewczyn, które znam mówiła mi coś takiego jak miałam takie za tyłek.
Jak zobaczę dziewczynę w takich zajebistych ciuszkach to też zwracam uwagę. I myślę, czy by się nie dało tego zrobić...
A ja ciągle dostaję sukienki/bluzki/spodnie... wszystko! Od kogo popadnie. Nie wiecie że stare niedobre na nas ubrania sie oddaje komuś, komu mogą się przydać?
Raczej z ciekawością. "A więc z takimi będę cię swatać" x.X
Oddała bo to dobra dziewojka. Dziwne by było gdyby zatrzymała taki drogi prezent mimo odnalezienia oryginału... (z resztą mi oddała go mówiąc coś o tym, że ona nie jest taka jak ja... i jakaś niechęć była w jej słowach)

*Rosa belongs to Leigh! :O *


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fala uderzeniowa bydgoszcz integracja sensoryczna bydgoszcz noclegi ciechocinek