Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-12-13 20:44:16

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Alexy/Armin [+18]

Uwaga! Wątek zawiera treści o tematyce homoerotycznej!


!!!
Ze względu na większości zapewne już znaną klęskę żywiołową sytuację z usunięciem znacznej części postów z forum, poniżej udostępniam zapis przeprowadzonych w tym temacie rozmów sprzed resetu danych. Za przygotowanie tego zapisu dziękujemy Lisowatej./Tsue.
Str 1
!!!
___________________________________________


Dzisiaj na chacie przy okazji ustalania jakie bokserki ma każdy z chłopaków wymyśliłyśmy tak:

nimikina: I pamiętajcie, że Armin jest hetero ale dla brata robi wyjątki. To z nim ćwiczył pocałunki etc... I Alexy niby wie, że brat nic do niego nie czuje mocniejszego niż mięta ale nie chce go smucić XD'
Driada: hehe... Alexy odkrył swojąorientację seksualną,kiedy spał z bratem w jednym łóżku...
nimikina: Nonono! Driada dobrze mówi! (Trzeba zrobić o tym temat!)
Kaede: Nie! Nie! Nie! Nie! Nie Armin! D:
Tsue: Podoba mi się ten sposób myślenia. Me approves. Tak, Kaede, WŁAŚNIE Armin >:D
nimikina: Kaeś, ale on jest hetero, tylko brat ma taki fajny tyłek i jest ciasny i ten penis taki duży i jest taki słodki i tak pięknie się rumieni i ma słodkie usta i zabawnie reaguje jak go się szczypnie w sutek...

Ten cytat chyba wyjaśnia wszystko i nie trzeba nic dodawać. Po prostu podoba mi się ten twincest. Chyba nawet bardziej od pary Alexy/Kentin 

Uwielbiam sceny, w których bracia śpią ze sobą w jednym łóżku, jeden przez sen przytula się do drugiego, a ten drugi robi się czerwony i ma takie "ough" <3

Offline

 

#2 2012-12-14 10:33:46

 Icia

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-11-28
Punktów :   

Re: Alexy/Armin [+18]

Jestem w stu procentach, całkowicie ZA. Oni po prostu idealnie do siebie pasują i nie da się temu zaprzeczyć.  A wasza teoria idealnie odzwierciedla wszystkie moje fantazje na ich temat.

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów elektroterapia bydgoszcz