Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-05-28 15:38:33

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Podziękowania <3

http://i1131.photobucket.com/albums/m546/nimikina/Moje%20Grafiki/AmourSucre%20pun%20pl/Mari%20by%20Driada/Dzikuj.png
Administracja forum serdecznie dziękuję każdemu użytkownikowi za jego wkład i trud wkładany w rozwój forum. Równocześnie pragnie wyrazić nadzieję, że dopiero co rozpoczęta współpraca będzie trwała, a z upływem czasu rozwinie się i ciągle będzie sprawiała obu stronom radość i satysfakcję.



Ponadto Mari pragnie podziękować z osobna:
Driadzie — za stworzenie jej wyglądu, każdego obrazka oraz aktywne współtworzenie forum;
Kisarze — za udostępnienie swojej szafy i pokazanie, który strój był odpowiednim w danym czasie dla konkretnego chłopaka, pomoc w odcinkach specjalnych i całą resztę przydatnych informacji, o które nimikina ją męczy;
▪ Naszemu szpiegowi w JSP, który z wiadomych względów nie może stanąć po naszej stronie, ale trzyma za nas kciuki, udziela rad i gorąco nam kibicuje;
▪ Każdemu, kto wkleił na swój profil „reklamę forum” albo znaczek „anty-JSP” oraz wszystkim, którzy zapraszają znajomych poprzez wiadomości;
Tobie — za to, że tu jesteś!

Offline

 

#2 2012-05-30 17:13:26

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Podziękowania <3

Znaczek JSP na razie jest w sferze planów. Driada ma narysować. Do tej pory mamy tylko to na moim, jej i mojego brata profilu :)

Offline

 

#3 2013-01-19 11:48:59

 Hakete

Użyszkodnik

Skąd: Liceum Słodki Amoris
Zarejestrowany: 2013-01-14
Punktów :   
Na SF: Hakete

Re: Podziękowania <3

Czyli każda osoba może wkleić sobie ten znaczek na profil? (No super, wątki i posty napisane w maju a ja w 2013 roku się pytam <ok>)


Hej Goście! No i co się tu patrzysz?

Offline

 

#4 2013-01-19 12:27:16

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Podziękowania <3

Hakete napisał:

Czyli każda osoba może wkleić sobie ten znaczek na profil? (No super, wątki i posty napisane w maju a ja w 2013 roku się pytam <ok>)

Tak, każdy. Wszystkie znaczki JSP. Po to to jest :)

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz usuwanie adblue walentynki Ciechocinek