Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-12-11 07:02:14

 Vile

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2012-12-06
Punktów :   
Na SF: Vile
WWW

Nasze dziwactwa

1- Strasznie boję się ptaków. Jak tylko widzę jakiegoś gołębia na mieście albo inne skrzydlate okropieństwo to dostaję paraliżu. Boję się, że wlecą mi we włosy, wydziobią oko itd... one są zdolne do wszystkiego!

2- Zawsze muszę mieć równe paznokcie... kciuk musi być równy drugiemu kciukowi itd... jak tylko mi się jakiś złamie, od razu muszę wszystkie spiłować aby były wyrównane do złamanego xd

3- Boję się wszelkiego rodzaju luster, telewizorów... wszystkiego co występowało w horrorach, z czego mi zaraz może coś wyskoczyć, albo się niespodziewanie pojawić. Zazwyczaj musi ktoś chodzić ze mną do łazienki w której jest lustro, a jak nie ma nikogo takiego to siedzę tam z zamkniętymi oczami, krzycząc różne brednie w myślach... albo biorę ze sobą mojego kota.

4- Palę papierosy, zawsze przy zakupie nowej paczki robię tzw. "szczęściarza" czyli pukam w paczkę i papieros który najwyżej się wysunie zostaje odwrócony do góry nogami. Wypalam szczęściarza jako ostatniego... ot tak, na szczęście.

5- Moje największe dziwactwo o które ludzie zazwyczaj się pytają, rodzice mnie ganią, a dziadkowie łapią się za głowy, a mianowicie... ZAWSZE noszę dwie różne skarpetki. Najlepiej jak jest zestawienie: czarna-biała albo różne niepasujące do siebie wzory. Nie wyjdę z domu, w dwóch tych samych skarpetkach, w szufladzie też układam je nie do pary. Trwam w przekonaniu, że to przynosi mi szczęście, a nawet jeśli założę pasującą do siebie parę, przez cały dzień będę miała pecha.

Offline

 

#2 2013-01-20 17:39:25

Pendris

Uwaga, to może być szpieg!

Re: Nasze dziwactwa

Ja amm w sumie jedno. Jak strzelam i pierwszy strzał to jest 12 albo 10 to ten dzień jest zły... ( tarcze pneumatyczne są do 12 wbrew przekonaniu ludzi) :)

 

#3 2013-01-21 23:37:12

Luchianka

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Nasze dziwactwa

1.Przed pójściem się myć zawsze ściele łóżko zawsze
2.Mam obsesje na punkcie krótkich paznokci
3.Jak zobaczę coś ciekawego i intrygującego mnie zawsze muszę zrobić zdjęcie
4.Potrafię widzieć jakieś niepotrzebne detale typu latający kurz w dzień 0.0
5.Bez ,,Trójcy'' się nie ruszę w domu czyli Klucze,Komórka,Dokumenty/Portfel
6.W torbie musi być notatnik z długopisem bo zawsze ciekawa myśl może przyjść niespodziewanie
7.Jestem wrażliwa na niektóre wiertła dentystyczne i ostrzenie noży
8.Nie tknę owoców pływających w wodzie (Kompot) i pestkowych owoców

Offline

 

#4 2013-05-20 20:49:21

 Charadrius

Użyszkodnik

2314420
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   
Na SF: Iaso

Re: Nasze dziwactwa

- jak dorwę jakąś książkę w łapy którą pierwszy raz mam przyjemność dotykać otwieram ją mniej więcej w środku, wsadzam nos między kartki i zaciągam się aromatem papieru. kocham to robić. *.*
- w domu muszę mieć luźno związane włosy. jak są rozpuszczone dostaję szału.
- gdy wychodzę z domu muszę mieć przy sobie klucze, słuchawki, telefon i portfel
- mimo że nie jestem osobą jakoś nadzwyczaj religijną nie potrafię zasnąć bez modlitwy. nawet jak jestem bardzo zmęczona. i za każdym razem mam wrażenie, że opada ze mnie coś ciężkiego.
- gdy włączam komputer pierwszą rzeczą którą robię jest sprawdzenie poczty elektronicznej (mimo że sporadycznie znajduję coś poza spamem)
- nie znoszę kawy/herbaty z cukrem, słodzikiem czy innym paskudztwem. wyjątkiem jest Żółw z Coffee Heaven

Offline

 

#5 2013-05-25 19:49:39

Ariss

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-05-25
Punktów :   

Re: Nasze dziwactwa

1. Uwielbiam zapach nowo zakupionej gąbki, mogłabym wąchać ją godzinami.

2. Zawsze mam telefon przy sobie (nawet jak śpię, albo po prostu jestem w domu).

3. Muszę mieć przynajmniej 5 bransoletek na jednej ręce (nawet się z nimi myję).

4. Brzydzę się wszelkich owadów, najbardziej martwych, nie dotknę ich nawet jeśli są w pojemnikach.

5. W życiu nie zjadłabym żadnej ryby, chodź wszelkie inne mięso połykam w całości.

6. Często śnią mi się bliskie osoby i ich śmierć, chodź oni nadal żyją.

7. I moje największe dziwactwo, które moja babcia uważa za jakiś wielki dar, że potrafię powiedzieć kto w konkretnym dniu przyjedzie do nas w odwiedziny, wtedy myślę o tej osobie przez cały dzień i przestaję dopiero wtedy gdy ta osoba zjawi się.

Ostatnio edytowany przez Ariss (2013-05-25 19:51:02)

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs berlin-hotel walentynki Ciechocinek