Polski fandom gry Amour Sucre (Słodki Flirt)!

Alternatywne forum Słodkiego Flirtu

Ogłoszenie

Każdy, kogo konto zostało usunięte... Powinien założyć nowe. Za obecną sytuację serdecznie przepraszamy, została ona spowodowana mechanizmem do robienia czystek. Mamy głęboką nadzieje, ze wszystkie osoby które miały tu konto , a zostało ono utracone nie poczuły się urażone.

#1 2012-06-07 12:14:00

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Wasze pierwsze anime.

A ja nie wiem, co pierwsze było w telewizji? Sailor moon, muminki, księżniczka mononoke czy pokemony? Bo raczej jedno z tych było pierwsze, potem jak już internet miałam to doszły dziesiątki innych XD


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#2 2012-06-07 13:22:02

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Wasze pierwsze anime.

To u mnie - pierwsze były pokemony czy Naruto na jetixie?
Potem pierwszym anime w Internecie było Naruto... A potem Death Note i Vampire Knight równocześnie. (DN było na megauploadzie [*], więc w przerwach oglądałam VK. Albo odwrotnie, nie pamiętam XD)

Offline

 

#3 2012-06-07 13:31:20

Driada

zielona duchem

Zarejestrowany: 2012-05-23
Punktów :   
Na SF: Driada

Re: Wasze pierwsze anime.

W internecie to najpierw Naruciak i Loveless, z czego to pierwsze porzuciłam po którejś walce ciągnącej się dość długo bym mogła zapomnieć o co w niej chodziło xD

Pełnometrażówki <3 Ghibli uwielbiam ale nie tylko ^^


Goście, be careful what you wish for...

Offline

 

#4 2012-06-07 14:00:09

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Wasze pierwsze anime.

Driada napisał:

W internecie to najpierw Naruciak i Loveless, z czego to pierwsze porzuciłam po którejś walce ciągnącej się dość długo bym mogła zapomnieć o co w niej chodziło xD

Zrobiłam z Naruciakiem zupełnie tak samo! Ale na fillerach, haha. I w sumie tylko dlatego, że miałam dwu tygodniową przerwę i kiedy włączyłam 193 odcinek to po pierwsze nie wiedziałam o co chodzi, a po drugie... Naruto (postać) działał mi na nerwy. Nie da się obejrzeć Naruto omijając sceny z Naruto, soł... Trudno się mówi :)

Offline

 

#5 2012-06-07 20:46:15

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Wasze pierwsze anime.

O, jeśli Shaman King był przed Naruto i Pokemonami to był pierwszy, haha.

I wiesz, ja nie obrażam Naruto. Ja po prostu go znieść nie mogę. Pierwsze odcinki ciągle kocham i CIĄGLE JE OGLĄDAM. Tak jeszcze do odejścia Sasu mi się podoba. (I nie przez Sasuke, zwłaszcza, że przestaje mi się podobać tak trochę przed jego odejściem).

Offline

 

#6 2012-06-08 22:28:18

 nimikina

Amiczek

status daria_gp@aqq.eu
480554
Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-05-22
Punktów :   
WWW

Re: Wasze pierwsze anime.

kasia napisał:

moje pierwsze to Dragonball i Sailor Moon ;) miałam wtedy chyba z 5 czy 6 Lat ^^ mój brat i siostra zawsze na to patrzyli to ja też :)

Czuję się źle, bo ja miałam 10-11lat. Wiecie czwarta podstawówki.
Ale z drugiej strony - ja wychowałam się na Królu Lwie i najpiękniejszych bajkach Disneya. Więc źle nie było.

Offline

 

#7 2013-01-06 20:24:37

 Alexandora

Użyszkodnik

Skąd: Wa-wa
Zarejestrowany: 2012-12-04
Punktów :   

Re: Wasze pierwsze anime.

Hmm, nieświadomie to oglądałam Króla szamanów i Pokemony, Naruto czasem, ale niezbyt lubiłam :P
A w pełni świadoma zaczęłam od Czarodziejki z Księżyca po tym, jak leciała w tv4 i brat mi opowiadał, że faza na to była wśród koleżanek z jego podstawówki :3

Offline

 

#8 2013-01-21 23:50:27

Luchianka

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wasze pierwsze anime.

Sailor Moon, Pokemony i seriale na RTL 2 typu Digimon, Hamtaro,Detective Conan,Adventure of Mini Goddess, Jeanne die kamikaze diebin (Kaito Kamikaze Jeanne), Shinchan,Doremi,Yu-gi-oh czy One Piece.
Jako fanka świadomie to oglądałam w rawach takie anime Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch

Offline

 

#9 2013-01-24 14:27:33

 Ikarimi

Użyszkodnik

Skąd: Ramię Oriona Drogi Mlecznej
Zarejestrowany: 2013-01-20
Na SF: Kanamiri
WWW

Re: Wasze pierwsze anime.

W czasach, kiedy mała, głupia ja nie wiedziała, że istnienie coś takiego jak anime oglądała Pokemony, Shaman King'a i Naruto. Po pięciu latach, gdy wróciła jej faza na Naruto, zagłębiła się w tajniki animacji japońskiej. Szukając różnych fanartów, znalazła ładne postaci, zaczęła dociekiwać, jak się nazywają. Wtedy znalazła pierwsze tytuły i tak oto poznała Ouran High School Host Club, Pandora Hearts i Durarara!!!. Potem to wszystko potoczyło się dalej z Fairy Tail, FMA, Kuroshitsuji i Death Note...


Ciemność. Jest tak blisko. Na wyciągnięcie ręki. Dlaczego boisz się w nią spojrzeć? Przecież nic ci sie nie stanie. Przecież nic tam nie ma. Czyżby? Czy na pewno jest to tylko brak jasności? Nie. To jest osłona. Ochrona dla aniołów ciemności. Upadłych aniołów. Demonów. Posłańców Lucyfera, polujących na niewinne dusze. Nie możesz zobaczyć ich prawdziwej postaci. Ich urodziwego ciała, czarnych, jak bezgwiezdne niebo nocą, pierzastych skrzydeł. Nie. Nie dasz rady oprzeć się tej urodzie. Ale pamiętaj. Wystarczy jestem nieostrożny ruch. Zły gest. I spojrzysz w te szkarłatne tęczówki, kryjące się w ciemności. Zahipnotyzują cię i ... Nie patrz w te oczy. Nigdy nie patrz w moje oczy!

Offline

 

#10 2013-03-26 14:26:24

 Maivena

Użyszkodnik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-03-26
Punktów :   
Na SF: Maivena

Re: Wasze pierwsze anime.

Nie wiem, co pierwsze oglądałam =.= (moja pamięć). Wiem tyle, że na 100% oglądałam Dragonball, Naruto i.. no właśnie wypadło mi z głowy.. a i Shaman King'a.
  W dzieciństwie oglądałam Króla Lwa i inne bajki Disneya. To były czasy... jednym słowem mówiąc (moim zdaniem) miałam wspaniałe dzieciństwo (:

Offline

 

#11 2013-05-02 21:56:32

 Charadrius

Użyszkodnik

2314420
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   
Na SF: Iaso

Re: Wasze pierwsze anime.

Chyba pokemony. Widziało się kilka odcinków w TV. Ale takie pierwsze anime obejrzane w całości w internetach to był Full Metal Alchemist. I pierwsza obsesja na punkcie postaci.  o.o

Offline

 

#12 2013-05-03 13:34:51

 JulieRuno

Użyszkodnik

Skąd: Sprzed Ipada
Zarejestrowany: 2013-01-21
Punktów :   
Na SF: JulieRuno
WWW

Re: Wasze pierwsze anime.

Pierwsze to na 100% u mnie były Pokemony, potem Naruto albo Shaman King, następnie VK ale to już w necie, potem wszystkie anime lecące na hyper +, czyli m.in. Bleach, FMA, Ghost in the shell :)

Offline

 

#13 2013-05-03 17:48:21

Kira

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-01-20
Punktów :   

Re: Wasze pierwsze anime.

Pierwsze anime to Muminki lub Pszczółka Maja, nie pamiętam, które było najpierw. A z tych świadomych to zaczęłam definitywnie od Tokyo Mew Mew.


http://i42.tinypic.com/2u74pi8.gif
Przeczytałam twój pamiętnik, Goście

Offline

 

#14 2013-12-03 20:48:20

Rea

Użyszkodnik

Zarejestrowany: 2013-07-04
Punktów :   

Re: Wasze pierwsze anime.

Ze świadomych to Kaichou wa maid-sama, a tak to pokemony chyba

Offline

 




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl UbytovĂĄnĂ­ Arnbruck